Drogi Święty Mikołaju,...prezenty dla Niego 2015, z których powinien być zadowolony.

Z prezentami dla mężczyzny jest zawsze tak samo. Nigdy nie wiadomo co mu podarować, aby po pierwsze, ucieszył się z prezentu szczerze, po drugie uznał go za przydatny i fajny. O obdarowywanym Panu warto wiedzieć wcześniej kilka rzeczy. Ja swój research zaczynam od dowiedzenia się paru faktów. Czy mężczyzna ten jest typem imprezowicza, czy lubi wyjeżdżać, czy przywiązuje wagę do ubioru (zwracam uwagę na czyste buty i zadbane dłonie i szczerze to mam hopla na punkcie męskich zegarków ;)) i czy uprawia sport.

Podobnie jak we wczorajszym wpisie moje propozycje to rzeczy, jakie z łatwością można odnaleźć w centrach handlowych i nawet przy planowaniu bieganiny za prezentami na ostatnią chwilę z całą pewnością uda się zakupić większość pozycji od ręki. 

W przygotowaniu tych także subiektywnych propozycji pomógł troszkę Pan Mąż, za co mu dziękuję, bo kto ma wiedzieć co chciałby dostać facet, jak nie jeden z nich. Może to i Was zainspiruje przy planowaniu prezentów dla chłopaka, narzeczonego, ojca, dziadka, wujka, kuzyna, etc. 1. Męskie gadżety! Każdy dorosły facet jest jak przerośnięty chłopiec. Mężczyźni przepadają za praktycznymi gadżetami, prezentami markowymi i z ogromną przydatnością w ekstremalnych warunkach. Podobno mężczyźni idąc śladami swoich idoli, poczynając od Rambo a kończąc na Avengers'ach lubią czuć "że panują nad sytuacją". Fajnym prezentem może okazać się świetnie wykonany kubek termiczny, który przyda się podczas biwakowania, czy ten podgrzewany z gniazdkiem do zapalniczki w aucie, który idealnie przyda się podczas wyjazdu służbowego. Ponadto klasykiem prezentów jest dobry szwajcarski scyzoryk, a bardzo na czasie Power Bank, który pozwoli naładować telefon nawet w lesie pod namiotem. 


2. Zegarek! Pisałam już wcześniej, że mam hopla! Mój Mąż niestety nie ma i zakupiony 5 lat temu zegarek na urodziny założył może 2 razy, ale wiem i widzę  na nadgarstkach wielu mężczyzn porządne zegarki. Coraz częściej są w tej sportowej, casualowej wersji. Brązowe paski, duża tarcza, sportowa tarcza, troszkę bajerów jak np. kompas, który przyda się podczas wędrówki po lesie. To prezent kosztowny, ale także bardzo wartościowy, można na spodzie tarczy dodać grawer, tak od serca...3. Akcesoria sportowe, odzież sportowa! Mężczyzna i sport, są związani ze sobą grubą nicią. Facet jeżeli nie ogląda namiętnie meczy i nie kibicuje jakiemuś zespołowi to z całą pewnością chociaż uprawia sport osobiście i sam lubi rywalizację. Mężczyźni mają gen walki zapisany nie tylko na kartach historii. Podobno koszulka, czy bluza ulubionej drużyny potrafi być najwspanialszym prezentem pod słońcem. Akcesoria sportowe do budowania własnej rzeźby to już raczej profesjonalny sprzęt, warto tu podpytać kolegę, a on z pewnością doradzi, co aktualnie przydałoby się obdarowywanemu.   4. Akcesoria do pielęgnacji lub niwelacji zarostu! Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką dziadek, czy wujek zawsze pod choinką znajdował przynajmniej jeden zestaw do golenia. Pianka do golenia i maszynka z trzema ostrzami była wtedy towarem luksusowym, bo to były wczesne lata 90', a aktualnie panujący trend na Menela :) powoduje raczej przyśpieszenie bankructwa firm zajmujących się produkcją żyletek. Mężczyźni zaczęli dbać o swoje zarosty, chociaż jest nadal grono oddane gładkiej buzi. Profesjonalne męskie kosmetyki, szczególnie te naturalne i ładnie pachnące mogą okazać się szybkim i celnym strzałem prezentowym. Brzytwa z grawerem, porządna maszynka do golenia to także hity Gwiazdkowe i sprzęty, którymi nie pogardzi mężczyzna powyżej 16 roku życia. 5. Pakiet za 100 punktów! Z takiego prezentu ucieszy się pewnie większość drugich połówek. Pakiet składa się z dwóch rzeczy jakich On nigdy by sobie nie kupił, a będzie z przyjemnością mówił i zbierał komplementy - szal komin, rękawiczki oraz z dwóch rzeczy, na które czeka i na które sam chętnie wydałby pieniądze- dobra książka i wyczekiwana gra na konsolę. Coś chyba wcześniej wspominałam o wyrośniętym chłopcu...
Po odpakowaniu takiego pakunku nie będzie Wam potrzebna jemioła. 


Mam nadzieję, że troszkę pomogłam. Rozbijamy skarbonki na 1,2,3! 

Komentarze

Popularne posty