Dlaczego warto zostać Ambasadorką portalu Trusted Cosmetics?


Lubię kosmetyki.
Bardzo lubię kosmetyki.
Ja Kocham kosmetyki!

Jeżeli tak jak ja jesteś kosmetykomaniaczką, to musisz koniecznie zajrzeć na portal Trusted Cosmetics. W dobie Internetu i rozwijającej się blogosfery mamy okazję czerpać informacje o kosmetykach i promocjach na nie z wielu źródeł. Trusted Cosmetics jest portalem, który te informacje gromadzi i upublicznia. Wiele blogerek to właśnie tam zamieszcza swoje unikalne recenzje, a z zamieszczonych artykułów wielokrotnie można zaczerpnąć inspiracje na udane zakupy. Wiek w takim miejscu nie ma absolutnie znaczenia, tam liczą się szczere opinie, doświadczenie i pasja. Trusted Cosmetics, jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za pokazywanie zaufanych kosmetyków, które może wypróbować każda z nas.


Na tym portalu nie tylko znajdują się recenzje, ale także artykuły z branży kosmetycznej, relacje z warsztatów i targów kosmetycznych, a dzięki możliwości komentowania ich, poznajemy siebie nawzajem. Tam każdy może podzielić się swoimi doświadczeniami po testowaniu kosmetyków. Dla mnie taki portal to nie tylko skarbnica wiedzy i osobisty doradca zakupowy, ale także miejsce, gdzie mogę poznać inne blogerki, te mniej i bardziej doświadczone. Często dzięki zamieszczanym tam opiniom trafiam na świetne blogi, na które później zaglądam regularnie.


Trusted Cosmetics to także możliwość rozwoju i dla mnie osobiście motywator do działania. Na portalu można znaleźć wiele akcji i konkursów. Dzięki nim można zdobyć kosmetyki do testowania i aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu tego miejsca, stworzonego dla pasjonatek blogosfery i kosmetyków. Sama często dzielę się swoją opinią z koleżankami, a blogowanie sprawiło, że z przyjemnością zamieszczam moje opinie także w Internecie. Obecnie to przecież najszybsza droga do poznania jakiejś marki lub nowości, które pojawiają się w drogeriach. Dzięki portalowi Trusted Cosmetics mamy wszystkie porady i recenzje kosmetyczne oraz informacje o imprezach branżowych i targach w zasięgu ręki.


Świetną sprawą jest także zbieranie punktów na portalu Trusted Cosmetics, dzięki którym można piąć się w rankingach blogerek- ambasadorek i czytelniczek. To daje dodatkowy zastrzyk energii do pracy nad własną marką, a także pozwala na dzielenie się opinią z większym gronem zainteresowanych. Każda z nas ma możliwość wskoczenia na podium, bo rankingi są całoroczne. Portal prowadzony jest w przejrzysty sposób i z pewnością każda kobieta znajdzie tam dla siebie cenne informacje, które czasami potrafią nie tylko zmienić nawyki kosmetyczne, ale także wprowadzić balans w pielęgnację cery, życie osobiste i zdrowie. Masa artykułów okołourodowych, makijażowych, prozdrowotnych, to treści, do których sama chętnie sięgam podczas porannej kawy.
Miłego dnia i do zobaczenia na portalu Trusted Cosmetics !
Będzie mi miło jeśli zostaniesz ze mną dłużej :). Zostaw po sobie ślad.

Komentarze

Popularne posty