wtorek, 23 maja 2017

Dlaczego warto zostać Ambasadorką portalu Trusted Cosmetics?


Lubię kosmetyki.
Bardzo lubię kosmetyki.
Ja Kocham kosmetyki!

Jeżeli tak jak ja jesteś kosmetykomaniaczką, to musisz koniecznie zajrzeć na portal Trusted Cosmetics. W dobie Internetu i rozwijającej się blogosfery mamy okazję czerpać informacje o kosmetykach i promocjach na nie z wielu źródeł. Trusted Cosmetics jest portalem, który te informacje gromadzi i upublicznia. Wiele blogerek to właśnie tam zamieszcza swoje unikalne recenzje, a z zamieszczonych artykułów wielokrotnie można zaczerpnąć inspiracje na udane zakupy. Wiek w takim miejscu nie ma absolutnie znaczenia, tam liczą się szczere opinie, doświadczenie i pasja. Trusted Cosmetics, jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za pokazywanie zaufanych kosmetyków, które może wypróbować każda z nas.


Na tym portalu nie tylko znajdują się recenzje, ale także artykuły z branży kosmetycznej, relacje z warsztatów i targów kosmetycznych, a dzięki możliwości komentowania ich, poznajemy siebie nawzajem. Tam każdy może podzielić się swoimi doświadczeniami po testowaniu kosmetyków. Dla mnie taki portal to nie tylko skarbnica wiedzy i osobisty doradca zakupowy, ale także miejsce, gdzie mogę poznać inne blogerki, te mniej i bardziej doświadczone. Często dzięki zamieszczanym tam opiniom trafiam na świetne blogi, na które później zaglądam regularnie.


Trusted Cosmetics to także możliwość rozwoju i dla mnie osobiście motywator do działania. Na portalu można znaleźć wiele akcji i konkursów. Dzięki nim można zdobyć kosmetyki do testowania i aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu tego miejsca, stworzonego dla pasjonatek blogosfery i kosmetyków. Sama często dzielę się swoją opinią z koleżankami, a blogowanie sprawiło, że z przyjemnością zamieszczam moje opinie także w Internecie. Obecnie to przecież najszybsza droga do poznania jakiejś marki lub nowości, które pojawiają się w drogeriach. Dzięki portalowi Trusted Cosmetics mamy wszystkie porady i recenzje kosmetyczne oraz informacje o imprezach branżowych i targach w zasięgu ręki.


Świetną sprawą jest także zbieranie punktów na portalu Trusted Cosmetics, dzięki którym można piąć się w rankingach blogerek- ambasadorek i czytelniczek. To daje dodatkowy zastrzyk energii do pracy nad własną marką, a także pozwala na dzielenie się opinią z większym gronem zainteresowanych. Każda z nas ma możliwość wskoczenia na podium, bo rankingi są całoroczne. Portal prowadzony jest w przejrzysty sposób i z pewnością każda kobieta znajdzie tam dla siebie cenne informacje, które czasami potrafią nie tylko zmienić nawyki kosmetyczne, ale także wprowadzić balans w pielęgnację cery, życie osobiste i zdrowie. Masa artykułów okołourodowych, makijażowych, prozdrowotnych, to treści, do których sama chętnie sięgam podczas porannej kawy.
Miłego dnia i do zobaczenia na portalu Trusted Cosmetics !
Będzie mi miło jeśli zostaniesz ze mną dłużej :). Zostaw po sobie ślad.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każda opinia jest dla mnie ważna :)